W sobotę, 9 czerwca, „Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka Roku 2018”.

Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka Roku 2018 (fot. org.)Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka Roku 2018 (fot. org.)

W konkursie wdzięku i umiejętności czworonogów wszelkiej maści uczestniczyć będą zarówno psy, które mają już swoje domy, jak i te, które ich jeszcze szukają. Zabawa na Polu Mokotowskim rozpocznie się o godz. 12.00.

Tegoroczne wybory odbędą się w północnej części Pola Mokotowskiego (ul. Rokitnicka 20). W konkursie wdzięku i umiejętności udział wezmą zarówno psy właścicielskie, jak i te które domu wciąż szukają. Dzięki temu warszawiacy staną przed szansą poznania blisko 30 pisaków, będących podopiecznymi warszawskiego Schroniska „Na Paluchu”. Nie zabraknie także stoiska informacyjnego z wolontariuszami jednostki.

Spośród wszystkich uczestników wydarzenia wybrany zostanie „Kundelek Roku 2018” oraz dwa inne psiaki, które zostaną wyróżnione. Oprócz konkursu głównego czworonogi konkurować będą również m.in. na sztuczki, długość ogonów i uszu, najlepszą wokalizę, podobieństwo do swoich opiekunów, a także historie adopcji.

W jury konkursowymi zasiądą znani i lubiani miłośnicy zwierząt: Stan Borys, Sebastian Cybulski, Patryk Czerniejewski, Zofia Czerwińska, Beata Deląg, Sara Jaroszek, Elżbieta Jędrzejewska, Szymon Majewski oraz Henryk Strzelczyk. Wybory poprowadzi aktor Robert Kowalski.
(UMW)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!