Przed nami 595. Urodziny Łodzi. Tymczasem organizatorzy urodzinowych atrakcji odkrywają programowe karty i przedstawiają gwiazdy tegorocznych koncertów.

Patrycja Markowska (fot. mat. prasowe Manufaktury)Patrycja Markowska (fot. mat. prasowe Manufaktury)

W piątek, 27 lipca 2018 r. na scenie w Manufakturze wystąpią dobrze znane gwiazdy polskiej muzyki: Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Artur Gadowski, Robert Gawliński oraz Thomson i Baron z zespołem Afromental. Wspólnie stworzą niepowtarzalne brzmienie i zagrają swoje najpopularniejsze utwory.

- Udało nam się pozyskać niezwykły i niepowtarzalny projekt, który nie był do tej pory realizowany w przestrzeni publicznej. To projekt muzyczny "Patrycja Markowska i Przyjaciele", ale Urodziny Łodzi w Manufakturze to nie tylko koncerty, to także sztuka - mówi Monika Długosz-Łempicka, dyr. marketingu Manufaktury.

Teatr Powszechny w Łodzi we współpracy z Manufakturą przygotował dla łodzian kultową sztukę "Szalone nożyczki". To jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych łódzkich spektakli. Będzie go można zobaczyć 28 lipca br., o godz. 15 i 18 na rynku Manufaktury.

W weekend, 28-29 lipca 2018 r. na placu Wolności wystąpią: Ania Dąbrowska, The Dumplings, Otsochodzi, Quebonafide, Ørganek, LemON i SONAR. Gwiazdą koncertów będzie irlandzka wokalistka, współzałożycielka zespołu Moloko - Róisín Murphy.

Urodziny Łodzi to nie tylko koncerty, to także wycieczki, spacery i pikniki przygotowane przez łódzkie instytucje. Szczegóły: http://uml.lodz.pl/czas-wolny/urodziny-lodzi-2018/
(UMŁ)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy