Zespół In Flames powstał w 1990 roku w szwedzkim Göteborgu i jest znany na całym świecie jako jeden z założycieli gatunku melodic death metal.

In Flames (fot. org.)In Flames (fot. org.)

Dzięki 12 albumom studyjnym, niezliczonym udanym trasom koncertowym po całym świecie, stworzeniu własnego dorocznego festiwalu, milionom sprzedanych płyt i ogromnej rzeszy fanów na całym świecie, grupa In Flames udowodniła, że w ciężkich brzmieniach jest siłą nie do zatrzymania. In Flames mocno zapisali się w historii muzyki - zaczynając od pierwszego utworu w 1994 r. zatytułowanego "Lunar Strain", aż do najnowszego wydania "Battles" (2016). Melodie, harmonie i teksty, w których słychać charakterystyczne brzmienie In Flames, ewoluowały przez lata, dowodząc, że In Flames znaczy więcej niż ich poprzednie „ja”.

Walkways to zespół z Izraela grający metal alternatywny. Rozpoczęli karierę w 2006 roku pod inną nazwą i w innym składzie, a od 2010 roku grają jako Walkways. Przyświeca im jeden cel: tworząc muzykę, chcą zachować zdrowy rozsądek i stawać się bardziej ludzcy i moralni – to taka ścieżka dźwiękowa do wzlotów i upadków ich życia. Każdy z nas wybiera swoją ścieżkę i podąża indywidualną drogą. Ta myśl przyświeca członkom zespołu i  cały czas zachęca do tworzenia ich własnej ścieżki w muzyce. Po wydaniu debiutanckiego albumu "Safe in Sound" w 2013 roku, Walkways powracają w 2018 roku z nowym utworem "Despair (For Heaven's Sake)", pierwszym singlem z ich nadchodzącego albumu "Bleed Out, Heal Out". Po występach na międzynarodowych festiwalach (Wacken Open Air 2015, ARTmania 2017) i dzieleniu sceny z takimi artystami jak: Avenged Sevenfold, The Devin Townsend Project, Jinjer, Tarja, Chelsea Grin czy Texas - zespół jest teraz gotowy do koncertowania na Starym Kontynencie.

In Flames to zespół, na którym fani na całym świecie mogą polegać. Nieustannie inspirują swoich fanów zwanych Jesterheads, do życia zgodnie z: "In Flames We Trust". Walkways zaprezentuje europejskiej publiczności swoje nowe show zawierające zarówno stare jak i najnowsze utwory.

IN FLAMES
Support: WALKWAYS
05.07.2018, Wrocław, Centrum Koncertowe A2
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy