Above & Beyond nie zwalnia tempa i po intensywnym sezonie festiwalowym wyruszy w trasę klubową.

Above & Beyond (fot. org.)Above & Beyond (fot. org.)

Już 28 października zagrają w warszawskiej Progresji.

Above & Beyond to legendarna grupa, która od 2000 roku porusza pięknymi melodiami, znakomitymi remiksami oraz spektakularnymi występami na żywo. Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki, to nie tylko świetni DJ’e i producenci, założyciele słynnego labela Anjunabeats i gwiazdy audycji radiowej pod nazwą Group Therapy. Są przyjaciółmi z artystyczną duszą i jak nikt inny potrafią hipnotyzować głębokimi dźwiękami, czy wyszukanymi wokalami. Grupa podczas jesiennego koncertu promować będzie swój czwarty studyjny album „Common Ground”.

Trio, tak jak nikt inny, potrafi porwać publiczność do wspólnej zabawy, czego najlepszym przykładem są wyprzedane największe areny w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Azji i Australii. Jednak Above & Beyond nie zwalnia tempa i po intensywnym sezonie festiwalowym, jesienią rozpocznie klubową odsłonę trasy!
Już w październiku i listopadzie tego roku miłośnicy muzyki Anjuna z Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Polski, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii, będą mieli okazję przeżyć z Above & Beyond niezwykły wieczór oraz doświadczyć radości życia przy muzyce tanecznej.

Common Ground to czwarty elektroniczny album Above & Beyond. Debiut albumu okazał się wielkim sukcesem, zajął bowiem trzecie miejsce w rankingu Billboard Charts. Jest to efekt ponownego zjednoczenia Jono, Tony'ego i Paavo z ich wieloletnimi współpracownikami: Richardem Bedfordem, Zoë Johnston i Justine Suissa. Album został opisany przez Billboard jako „solidna godzina i dwie minuty ekspansywnych emocji i pięknych melodii”. Krążek zawiera między innymi utwory: „Northern Soul”, „My Own Hymn", „Tightrope” i „Cold Feet” – które są ulubionymi kawałkami wśród fanów Above & Beyond.

Sami artyści podkreślają, że „w czasach podziału muzyka Above & Beyond przypomina o znaczeniu społeczności i wspólnoty, kiedy ludzie mogą ze sobą dzielić emocje i doświadczenia na parkiecie, wspólna płaszczyzna porozumienia nie jest już tak daleko”.

Każdy z koncertów Above & Beyond w Polsce cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie i tym razem. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 20 czerwca, od godziny 11.00. Będzie je można nabywać wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com - jedyną oficjalną i autoryzowana bileterię. Cena jednego biletu wyniesie 125 zł, natomiast dla fanów kolekcjonerów przygotowano także specjalny collector's ticket, który cechuje się wyjątkową kolorową grafiką. Będzie on droższy o 20 zł.

Podczas warszawskiego koncertu przed Above & Beyond wystąpi gość specjalny, który zostanie wkrótce ogłoszony. Wydarzenie odbędzie się 28 października w Progresji.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy