Artyści, którzy zaprezentują się tego lata na Music Power Explosion, przygotowują się już do serii letnich festiwali.

Music Power Explosion (fot. org.)Music Power Explosion (fot. org.)

Najnowsze produkcje wypuścili w tym tygodniu Don Diablo, Steve Aoki, Tiesto i Blinders we współpracy z wytwórnią Martina Garrixa. Czy osiągną status letnich hitów? Z pewnością usłyszymy je na żywo 13 lipca na Stadionie Wrocław.

Tiesto, legenda świata muzyki elektronicznej wyprodukował utwór we współpracy z Dzeko i połączył siły z wyjątkowo gorącym nazwiskiem hip hopu - Post Malone, zyskując dzięki temu idealną fuzję brzmień, która celuje zdecydowanie nie tylko w fanów muzyki elektronicznej, ale również miłośników hip hopowych czarnych brzmień.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=6DaL-Z4dwzI

- „Jackie Chan” powstała bardzo spontanicznie. Dzeko i ja przyjaźnimy się z Post Malon’em od jakiegoś czasu. W Las Vegas poznaliśmy Preme, który zaprezentował nam zarys kawałka, nad którym pracował z Postem. Stwierdziliśmy, że to idealna okazja, by zrobić coś razem. Nie mogłem się doczekać premiery, tak bardzo chciałem puścić ten kawałek wszystkim. Myślę, że celujemy w największy hit lata – mówi Tiësto.

Nie szukając daleko - kolejna mieszanka gatunków wyszła spod skrzydeł Steve Aoki, który wydał wcale nieudawany utwór „Pretender” we współpracy z amerykańskim raperem Lil Yachty. Utwór to pewniak i zdecydowany faworyt letnich audycji radiowych. Z pewnością tego lata będzie powracał do słuchawek i głośników.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=H7alhDELOFw

Sporo emocji w tym tygodniu dostarczył także Don Diablo, który zaangażował do współpracy Hildę. Utwór „Wake Me When It’s Quiet” wydany pod marką Hexagon przyprawia o ciarki od pierwszych brzmień. To namiastka ballady, która w delikatny sposób przeradza się w elektroniczne arcydzieło. Utwór skradł już serca fanów na całym świecie i wybrzmiał w tym tygodniu między innymi na EDC Las Vegas.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=sUmVrPGYZ-E

Wisienką na torcie jest „Tasty” (Melt) - wielki sukces polskiego producenta. Najnowszy utwór Blinders został wyprodukowany w holenderskiej wytwórni Martina Garrixa, czyli STMPD RCRDS, a poleca go gorąco sam artysta. Charakterystyczne brzmienie młodego polskiego DJ-a to już nieodłączna cecha jego produkcji. Tym razem jednak zaskoczył wyjątkową kreatywnością i delikatnym popowym wokalem. Potencjał na przebój tego lata? Zdecydowanie!

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=LCvyRK5ft_g

Wszystkie najnowsze utwory z pewnością usłyszymy na żywo w Polsce 13 lipca we Wrocławiu na Music Power Explosion. Na scenie pojawią się największe światowe gwiazdy: Tiesto, Steve Aoki, Afrojack, Don Diablo i Zedd. Polskę reprezentować będą Blinders oraz DJKuba&Neitan.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy