Kariera Anne-Marie trwa ponad 3 lata, a artystka w tym czasie wylansowała już takie utwory jak “Do It Right”, “Alarm”, czy “Ciao Adios”.

Ady Suleiman (fot. org.)Ady Suleiman (fot. org.)

Ma na swoim koncie występy u boku Eda Sheerana, Nicka Jonasa, Seana Paula czy Clean Bandit. Może się pochwalić czterema nominacjami do nagrody BRIT Awards, trzema nominacjami do MTV EMA i wieloma innymi.

Już 27 kwietnia premiera jej debiutanckiej płyty „Speak Your Mind”.

Ady Suleiman - młody 25-letni artysta (kompozytor, tekściarz, wokalista) ma już na swoim koncie współpracę z Chance The Rapper czy Joey Bada$$ i przez wielu uznawany jest za jedną z oryginalniejszych nowych twarzy brytyjskiej sceny muzycznej. Obdarzony ciepłym, soulowym głosem, który tworzy ponadczasowe a jednocześnie świeże brzmienie, określone przez magazyn The Fader jako „święte trio, łączące elementy R&B, hip-hopu oraz reggae”. Jak mówi, inspiruje się twórczością Amy Winehouse, Ms. Lauryn Hill, Stevie Wondera oraz Raya Charlesa, a do grona jego wielbicieli zaliczają się m.in. Frank Ocean, Little Simz czy Labrinth.
Ady supportował na trasie koncertowej m.in. Laura Mvula, Michael Kiwanuka, Professor Green, Lianne Le Havas. Ma także na koncie prestiżową nagrodę Gilles Peterson’s Worldwide Awards w kategorii „Breakthrough Act of the Year”.

Pierwszy klubowy koncert Ann-Marie w Polsce.
14 kwietnia 2018, Klub Stodoła, Warszawa
Support: Ady Suleiman

Bilety na LiveNation.pl
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy