Energetyczny nowojorski punk-rock z domieszką muzyki cygańskiej nadciąga nad Polskę! Wszystko za sprawą trzech polskich koncertów formacji Gogol Bordello.

Gogol Bordello (fot. org.)Gogol Bordello (fot. org.)

Odbędą się one pod koniec listopada odbędą się w Poznaniu, Warszawie oraz Krakowie. Ekipa Eugene’a Hütza zaserwuje fanom materiał z najnowszego albumu „Seekers and Finders”. Bilety na wydarzenia są jeszcze w sprzedaży.

Nieokiełznana charyzma oraz kipiące energią punk-rockowe kompozycje z dodatkiem skrzypiec i akordeonu, budzące w publiczności nieposkromioną chęć zabawy – tak w skrócie podsumować można występy grupy Gogol Bordello, która od 18 lat trzęsie salami koncertowymi na całym świecie.
Europejska odsłona trasy "Seekers and Finders", promującej najnowszy krążek zespołu o tym samym tytule, rozpocznie się 24 listopada w Berlinie. Dzień później zespół przyleci do Polski na trzy występy, które odbędą się kolejno w Poznaniu (25.11, MTP2), Warszawie (26.11, Klub Stodoła) oraz Krakowie (27.11, Klub Studio). Artyści odwiedzą w ramach tournee łącznie kilkanaście europejskich krajów, w tym także m.in. Wielką Brytanię, Włochy, Szwajcarię, Francję, Holandię oraz Irlandię.
O tym, że występy formacji Gogol Bordello to gwarancja solidnej dawki pozytywnej energii, nikogo nie trzeba przekonywać. Muzycy przygotowali swoim fanom jednak dodatkową niespodziankę! Grupa zaprosiła do udziału w występach także nowojorski zespół Lucky Chops, który pojawi się na scenie w roli gościa specjalnego. 

Eugene Hütz zapowiada trasę koncertową:

Gogol Bordello
Gość specjalny: Lucky Chops 

25 listopada 2017, Poznań, MTP2
26 listopada 2017, Warszawa, Klub Stodoła
27 listopada 2017, Kraków, Studio


Bilety:
135 PLN (stojące)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy