Elektroniczno-popowy duet - Oh Wonder, który wyprzedał debiutancki występ w naszym kraju, powraca w listopadzie na aż trzy koncerty.

Oh Wonder na trzech koncertach w Polsce (fot. org.)Oh Wonder na trzech koncertach w Polsce (fot. org.)

OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop:
Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, „Landslide”, stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album. O muzykach pisał już m.in. „The Guardian”, a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru „All We Do” nagrała nawet Ellie Goulding! Obecnie zespół przygotowuje się do premiery drugiego krążka – premiera „Ultralife” już 14 czerwca! Płytę promuje m.in. singiel o tym samym tytule, po raz kolejny podbijając serca mediów i fanów.
Album powstał między Londynem, a Nowym Jorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału. „Ultralife” zachowuje to co najlepsze z eksperymentalnego debiutu – hipnotyzujące wokale, emocjonalne teksty i urzekające melodie uzupełnione o nowe doświadczenia zespołu. Utwory nie koncentrują się tym razem tylko na syntezatorze, ale są wzbogacone o całe nowe instrumentarium.

OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop

Kiedy: 21 listopada (wtorek) 2017
Gdzie: Kraków, Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Kiedy: 23 listopada (czwartek) 2017
Gdzie: Warszawa, Palladium, ul. Złota 9

Kiedy: 24 listopada (piątek) 2017
Gdzie: Poznań, Hala nr 2 MTP, ul. Głogowska 14
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
 • Guest (adas)

  Znalazłem nową stronke z a,ukcjami gdzie można kupic np Laptopa za 50zl.

  --> www.tnij.biz/cpbq

  ---------
  Polecam, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa :)
  ====================================================
  Ja wylicytowałem nowego Iphona za 200zł

Konkursy