W ramach tegorocznych Dni Bochni głównym koncertem był występ Marka Piekarczyka, dawnego lidera legendarnego zespołu TSA, który obecnie skupia się na karierze solowej.

Marek Piekarczyk i Damian Ukeje (fot. Max Truś/Kronika24.pl)Marek Piekarczyk i Damian Ukeje (fot. Max Truś/Kronika24.pl)

Występ ten był inny od pozostałych, gdyż Piekarczyk prezentował się przed mieszkańcami Bochni - miasta, w którym od wielu lat mieszka. Artysta śpiewał dla ludzi, których na co dzień mija na ulicy lub spotyka w kolejce po chleb.
Do wspólnego projektu wokalista zaprosił swoich przyjaciół: znanych w całej Polsce Grażynę Łobaszewską, Krzysztofa Ścierańskiego, Natalię Sikorę, Damiana Ukeje i Bartosza Odziomka oraz lokalnych muzyków: Barbarę Furmańską, Annę Jędrzejek, Paulinę Kicę, Piotra Lekkiego, Krzysztofa Leleka i Robert „Sierścia” Mastalerza. Towarzyszyła im orkiestra symfoniczna Krakowska Młoda Filharmonia pod batutą Tomasza Chmiela.

Koncert charakteryzował się bardzo bogatym repertuarem złożonym zarówno z najsłynniejszych piosenek Piekarczyka i TSA, jak i największych hitów występujących z nim na scenie gwiazd.

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy