Zawody DJ-skie Red Bull 3Style rozpoczęły się 7 lutego.

DJ iNBiTuiN (fot. Łukasz Nowak/Kronika24.pl)DJ iNBiTuiN (fot. Łukasz Nowak/Kronika24.pl)

W Krakowie, 11 lutego odbędzie się wielki finał w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. W czwartek kolejni uczestnicy walczyli o miejsce w finałowej szóstce. W szranki stanęli DJ iNBiTuiN (Filipiny), DJ Damianito (Włochy), DJ Emi (Francja), DJ Tim (Azerbejdżan), DJ Rina (Japonia). Jako ostatni wystąpił DJ Diego Zapata (Chile) i to on wygrał drugie eliminacje.

Sześciu zawodników zaprezentowało swoje sety w miejscu, które słynie z nietypowego designu i ponad tysiąca świateł. Wystąpili DJ Inbituin (Filipiny), DJ Damianito (Włochy), DJ Emi (Francja), DJ Tim (Azerbejdżan), DJ Rina (Japonia) oraz DJ Diego Zapata (Chile). Każdy z nich zaprezentował 15 minutowy set, który by spełnić zasady zawodów musiał składać sie z utworów reprezentujących minimalnie 3 gatunki muzyczne.

W środę podczas pierwszej imprezy eliminacyjnej zmierzyli się ze sobą: DJ Beats (Liban), DJ Cam-B (Kanada), Jus-Jay (Barbados), DJ Afro H.A. (Taiwan), Deejay Irie (Holandia) oraz reprezentant Polski - DJ 69 Beats. Zaciętą walkę wygrał DJ CAM-B i to właśnie on zawalczy o tytuł Mistrza Świata Red Bull 3Style już 11 lutego w Teatrze Słowackiego.
Bitwa na pączki - Red Bull 3Style Finals (fot. Pawelł Zanio/Red Bull Content Pool)Bitwa na pączki - Red Bull 3Style Finals (fot. Pawelł Zanio/Red Bull Content Pool)
WIELKA BITWA NA PĄCZKI

Od poniedziałku w Krakowie można spotkać 40 DJów z całego świata, a to za sprawą globalnego finału zawodów Red Bull 3Style. Goście z 24 krajów są oczarowani polską kuchnią, kulturą i tradycjami. Postanowili świętować tłusty czwartek na charakterystyczny dla siebie sposób – łącząc zabawę z rywalizacją. Ich areną był stół, a orężem pączek. Klip uwieczniający ich pączkową rywalizację można obejrzeć na: http://win.gs/2BOvV1J

Tłusty Czwartek to jedno z najbardziej popularnych świąt w Polsce. Co roku miliony pączków i innych słodkości znikają z półek cukierni w niezwykle szybkim tempie. W tym roku Tłusty Czwartek wypadł 8 lutego, zatem w samym środku VIII Światowego Finału Red Bull 3Style. Ta znakomita okazja przybliżyła międzynarodowym gościom kulturę oraz polską kuchnię od jej najlepszej, bo najsłodszej strony.

Red Bull 3Style to wyjątkowe zawody skupiające wokół siebie pozytywnych i kreatywnych ludzi. Nic więc dziwnego, że celebracja Tłustego Czwartku w ich wykonaniu była niezwykle wyjątkowa i ze szczyptą rywalizacji. Do wielkiej bitwy pączkowej stanęło 7 DJów. DJ Puffy, Dj Mojaxx ,Steppa -T, Kevin Njoy, DJ Onigiri, Damianito i Beast Mode.

VIII Światowy Finał Red Bull 3Style
7-11.02.2018 r., Kraków

Program zawodów

Trzecia Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style
09.02.2018 r., Klub ZetPeTe, ul. Dolnych Młynów 10, Kraków
Zawodnicy: Roxtar, Ease, TALISA, Cross, Whatdatfrog, Dj emess
Sety gościnne: Aleqs Notal, DJ Shintaro, Nina Las Vegas, DJ Lazy One, DJ Praktyczna Pani

Czwarta Noc Eliminacyjna zawodów Red Bull 3Style
10.02.2018 r., Klub Studio, ul. Witolda Budryka 4, Kraków
Zawodnicy: DJ Marquinhos Espinosa, Ryan the DJ, DR.FAD-R, JIMMIX, Dj Remake, BEAST MODE
Sety gościnne: ESKEI83, DJ Puffy, DJ Thugli, DJ Daaz, DJ Gafo

Wielki Finał zawodów Red Bull 3Style
Line up: zwycięzcy nocy eliminacyjnych, 2¢ENTS (DJ CRAZE & FOUR COLOR ZACK), QUEENZ OF STEEL
11.02.2018 r., Teatr im. Juliusza Słowackiego, pl. Świętego Ducha 1, Kraków
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy