Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska to jedne z najzdolniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia.

Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska (fot. org.)Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska (fot. org.)

W filmie animowanym „Książę Czaruś” użyczają głosu trzem rozśpiewanym księżniczkom. Chociaż wszystkie fantastycznie czują się na scenie i w studiu nagraniowym, to dubbing w animacji był dla nich zupełnie nowym i przezabawnym doświadczeniem.

Zobacz kulisy nagrań i sprawdź, jak trzy gwiazdy muzyki wypadają w roli kultowych księżniczek. Film w kinach od 27 lipca.

„Książę Czaruś” – kulisy sesji dubbingowej:

Honorata Skarbek jako Śpiąca Królewna:
Dla Honoraty Skarbek rola Śpiącej Królewny była aktorskim wyzwaniem: „Musiałam udawać chrapanie i krzyki. Sprawdzić się aktorsko w nietypowych sytuacjach. Lubię wyzwania i nowe przygody i cieszę się, że mogłam wziąć udział w takim projekcie z innymi dziewczynami z branży muzycznej”. Wokalistka podkreśla, że największą frajdę sprawiła jej muzyczna strona jej roli: „Zawsze chciałam zrealizować projekt muzyczny dotyczący animacji. Razem z Eweliną Lisowską i Martą Gałuszewską nagrałyśmy pozytywną i pełną energii piosenkę do filmu. Miałyśmy też okazję wystąpić w teledysku. To była świetna zabawa”.
Honorata Skarbek (fot. org.)Honorata Skarbek (fot. org.)
Ewelina Lisowska jako Kopciuszek:
Dla Eweliny Lisowskiej rola Kopciuszka była spełnieniem dziecięcych marzeń, zwłaszcza, że z postacią księżniczki łączy ją charakterystyczna cecha: „Cieszę się, że miałam możliwość nagrać dubbing do tego filmu. To niesamowite uczucie i świetna zabawa. Miałam fajną, charyzmatyczną postać, którą mogłam się trochę pobawić. Wreszcie spełniło się moje marzenie z dzieciństwa i zostałam księżniczką, a do tego Kopciuszkiem. Podobnie jak ona, noszę bardzo mały rozmiar buta i wciąż mam problemy ze znalezieniem obuwia w odpowiednim rozmiarze. Zatem to rola szyta na miarę!” – śmieje się wokalistka. Ewelinie przypadł do gustu również charakter jej bohaterki: „Kopciuszek ma niezły charakterek. Jest pewna siebie, zdecydowana i przebojowa. Chociaż rywalizuje o względy księcia z innymi, pięknymi księżniczkami, to moja bohaterka ma największe szanse za zostanie królową”.

Marta Gałuszewska jako Królewna Śnieżka:
Marta Gałuszewska w „Księciu Czarusiu” debiutowała w roli aktorki dubbingowej: „Od zawsze marzyłam o dubbingu, bo jestem fanką animacji. Od kiedy pamiętam chciałam być księżniczką i niesamowicie się cieszę, że to też właśnie się spełnia” – mówi wokalistka. W filmie „Książę Czaruś” przypadła jej rola nieco znerwicowanej Królewny Śnieżki: „Jej historię znają chyba wszyscy: królewna mieszkająca z krasnoludkami w leśnej chatce zostaje otruta jabłkiem przez złą macochę. W filmie poznajemy ją już po tych wydarzeniach. Została uratowana przez Księcia Czarusia i jest przekonana, że go poślubi. Niestety, przez tę sprawę z otruciem jabłkiem Śnieżka nabawiła się paranoi: wszędzie dopatruje się spisku i ma duże problemy z zaufaniem innym ludziom”.

Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek i Miss Polonia – Marcelina Zawadzka razem w wideoklipie do filmu „Książę Czaruś”

W sieci pojawił się teledysk do utworu promującego film animowany „Książę Czaruś”. Piosenkę „Tylko mój” wykonują gwiazdy muzycznej sceny i idolki nastolatków: Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska, które w filmie użyczają głosu trzem rozśpiewanym księżniczkom. W teledysku wokalistki przenoszą się do świata baśni i rywalizują o względy przystojnego Księcia Czarusia z tajemniczą nieznajomą – w tej roli gościnnie wystąpiła Miss Polonia 2011, prezenterka i aktorka Marcelina Zawadzka. Trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni a może piękna motocyklistka na stalowym rumaku? Której z nich ulegnie niezdecydowany książę? Odpowiedź na to pytanie przynosi teledysk, jakiego w Polsce nie miała dotąd żadna animacja.

Marta Gałuszewska, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek – „Tylko Mój”:

Odkryj, o kim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Zobacz i usłysz trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni – Honoratę Skarbek w roli Śpiącej Królewny, Ewelinę Lisowską jako Kopciuszka i Martę Gałuszewską czyli Królewnę Śnieżkę – w bitwie na głosy i rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia. Oto moc atrakcji, jakie czekają na widzów w najnowszej, pełnej muzyki, tańca i humoru animacji od twórców „Shreka”. Czary-mary, dobre i złe wróżki, olbrzymy, loty balonem, miłosne przeboje i sercowe podboje. Wszystko to – i jeszcze więcej – sprawi, że za górami i za lasami zabawa po prostu nie będzie mieć końca!

„Książę Czaruś” oficjalny zwiastun:


Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy