Pędem na mniejszą scenę podczas Kraków Live Festival 2016, aby posłuchać „In One Ear”, „Back Against The Wall” i „Ain’t No Rest For The Wicked” przebojów z pierwszej płyty Cage The Elephant.

The Chemical Brothers (fot. Grzegorz Wojtal)The Chemical Brothers (fot. Grzegorz Wojtal)

Szybki powrót na Main Stage, by zobaczyć niesamowity spektakl gwiazdy wieczoru The Chemical Brothers i nie mówimy tu o naszych olimpijskich braciach podnoszących ciężary, lecz o twórcach takich hitów jak "Galvanize", "Hey Boy Hey Girl" czy "Wide Open". Oprócz nich Tom Rowlands i Ed Simons zapoznali krakowską publiczność z materiałem z ostatniej, zeszłorocznego albumu "Born In The Echoes", który zadebiutował na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Wielkiej Brytanii w lipcu 2015 roku. Nasz wzrok cieszyły wizualizacje m.in. pojawiły się kilkumetrowe roboty, lasery i wszechobecne światła na scenie oraz poza nią.
Kortez (fot. Grzegorz Wojtal)Kortez (fot. Grzegorz Wojtal)

Do snu ukołysał nas Kortez, czyli najbardziej niespodziwany i spektakularny debiut ubiegłego roku. Jego ciepły głos wyśpiewał przeboje z debiutanckiego albumu "Zostań" "Z imbirem" i "Od dawna już wiem".

Cage The Elephant (fot. Grzegorz Wojtal)Cage The Elephant (fot. Grzegorz Wojtal)
Dzisiaj ostatni dzień specjalny festiwalu, czyli zespół Muse supportowany przez Organka.

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy