Tauron Life Festival Oświęcim nie zwalnia tempa ani na chwilę!

DJ ADHD (fot. org.)DJ ADHD (fot. org.)

W przerwach pomiędzy koncertami będziecie się bawić równie dobrze, jak podczas występów gwiazd, bo zadba o to największa gwiazda polskiej sceny klubowej.

Pianista z wykształcenia, z zawodu od ponad 15 lat reżyser dźwięku w Studiu Nagrań RMF FM, producent muzyczny, dziennikarz radiowy, kolekcjoner płyt winylowych. Doskonale wie, jak porwać wielotysięczną publiczność i jak trafić do najbardziej wymagających słuchaczy z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Austrii. Jako pierwszy i jedyny DJ z Polski został zaproszony do współpracy przez Ministry of Sound, najważniejszą światową instytucję w branży muzyki klubowej. Jego hity rozkręcają parkiety za oceanem - remiksy "Superstition" Steviego Wondera oraz "Into The Groove" Madonny dotarły na pierwsze miejsce listy utworów granych najchętniej przez amerykańskich didżejów. Największymi gwiazdami muzyki nie tylko się inspiruje, ale też rozgrzewa publiczność przed ich koncertami.

Prócz gwiazd największego formatu, czyli Santany, Europe, The Stranglers, Alvaro Solera, Blue Cafe, L.U.Ca z Rebel Babel, i czołówki polskiego rocka niezależnego na koncercie Punk Alive., TLFO to również mnóstwo pozamuzycznych atrakcji - kino wolnościowe, spektakl teatralny, mural czy działania edukacyjne.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!

Konkursy